Mājai, birojam, kafejnīcai.
VEICAM RULLĪTUS KASETĒ, DIENAS NAKTS UN CITOS.
Skatīt sortimentu
Atstājiet pieprasījumu par bezmaksas logu mērīšanu zem žalūzijām
#
#
#
Mūsu sortiments
#
Kasešu žalūzijas #
Žalūzijas kasetē - pats populārākais žalūziju veids, kas paredzēts uzstādīšanai plastikāta, koka un alumīnija logiem. Žalūzijas kasetē tiek stiprinātas tieši pie loga rāmja. Sānu vadotnes un pati kasete sniedz iespēju maksimāli ierobežot tiešu saules staru nokļūšanu telpā, kā arī dod iespēju atvērt logu vēdināšanai kopā ar žalūzijām. Žalūzijas kasetē vada ar ķēdīti, kuru var uzstādīt gan no kreisās, gan labās puses.
#

Maksimālais platums - 1,6 m

#

Cena par 1 gab. - no 35€

Aprēķiniet izmaksas Aprēķiniet izmaksas
#
Plissē žalūzijas #
Plissē žalūzijas izmanto gan ofisos, gan arī dzīvojamās mājās. Tās saglabā stabilu formu un izskatās akurāti. Tās tiek saliktas “gofrētā veidā”, vēl tās var aizvērt ne tikai no augšas-uz apakšu, bet arī no apakšas uz augšu (aktuāli apakšējo stāvu telpās). Tās nav jāgludina, bet var mazgāt 2-3 reizes gadā pie 30°C temperatūras.
#

Maksimālais platums - 1,35 m

#

Cena par 1 gab. - no 50€

Aprēķiniet izmaksas Aprēķiniet izmaksas
#
Koka žalūzijas #
Horizontālās koka žalūzijas – pietiekoši dārgs modelis, taču šādas žalūzijas ir neaizvietojamas dārgos interjeros, jo vērtīgu koku mēbelēm un skaistam parketam nepieciešams ansamblī tādu pašu aksesuāru, kas akcentēs elegantu interjera stilu. Par cik lameles izgatavo no dabīga koka un apstrādā ar dabīgiem materiāliem, horizontālās koka žalūzijas ir absolūti ekoloģiska saules aizsargsistēma, noderīga jebkurai telpai.
#

Maksimālais platums - 2,0 m

#

Cena par 1 kv.m - no 100€

Aprēķiniet izmaksas Aprēķiniet izmaksas
#
Diena-nakts žalūzijas #
Daudzi ir dzirdējuši par dažādiem žalūziju tipiem, taču ne visi zina par tādu jaunumu kā diena/nakts žalūzijas. Šīs žalūzijas izceļas ar to, ka tās ir viegli kopt, ir funkcionālas un oriģinālas pēc sava izskata.
#

Maksimālais platums - 2,4 m.

#

Cena par 1 gab. - no 50€

Aprēķiniet izmaksas Aprēķiniet izmaksas
#
Moskītu #
Kukaiņi, putekļi, papeļu pūkas - tas nav pilnīgs saraksts ar visu, kas vasarā var aptumšot telpas vēdināšanu. Jūs varat aizbarikādēties aiz cieši aizvērtiem logiem, lai dzīvoklī neiekļūtu neviens
ods, vai arī varat uzstādīt moskītu tīklus - uzticamus palīgus mājas aizsardzībā no kukaiņiem, ziedputekšņiem un putekļiem.
#

Maksimālais platums - 1,7 m

#

Cena par 1 gab. - от 27€

Aprēķiniet izmaksas Aprēķiniet izmaksas
#
Alumīnija žalūzijas #
Horizontālo alumīnija modeļu priekšrocības:
1. Gaismas plūsmas regulēšanas iespējas uz lameļu pagriešanas rēķina, ar pilnīgas telpu aptumšošanas iespējām.
2. Noturīgas pret izbalēšanu, viegli kopjamas. Alumīnijs neuzsūc smakas, noturīgs pret ūdeni, viegli mazgājams ar parastu mitru lupatiņu.
3. Droši izturīgi vadības mehānismi un tērauda karnīzes.
4. Ērti izmantojamas – lai palūkotos pa logu, nav nepieciešams pacelt vai atbīdīt visas žalūzijas, pietiekoši tikai nedaudz atbīdīt lameles.
#

Maksimālais platums - 2,0 m

#

Cena par 1 gab. - no 35€

Aprēķiniet izmaksas Aprēķiniet izmaksas
#
Rullo žalūzijas #
Rullo žalūzijas paredzētas lieliem ofisu logiem, dzīvojamās telpās, tādās, kā guļamistabas kombinējot ar plāniem aizkariem. Atkarībā no izvēlētā materiāla, rullo žalūzijas var būt ne tikai dekoratīvas, bet arī funkcionālas – pasargā no saules stariem, aptumšo logus vai ir caurspīdīgas. Katru gadu audumu kolekcija tiek papildināta ar jauniem, aktuāla dizaina audumiem, kā arī ar jaunas tehnoloģijas audumiem.
#

Maksimālais platums - 3 m

#

Cena par 1 gab. - no 45€

Aprēķiniet izmaksas Aprēķiniet izmaksas
#
Romiešu žalūzijas #
Romiešu žalūzijas pašlaik ir viens no populārākajiem žalūziju veidiem. Lielākā priekšrocība, kas būtiski ietekmē Romiešu žalūziju izvēli – iespēja tajās izmantot praktiski jebkurus audumus: Klasiskie audumi; audumi, kas speciāli izstrādāti aizkariem, īpašie materiāli, kas noder izmantošanai virtuvē.
#

Maksimālais platums - 3,0 m

#

Cena par 1 gab. - no 100€

Aprēķiniet izmaksas Aprēķiniet izmaksas
#
Vertikālās žalūzijas #
Vertikālās auduma žalūzijas – pats lētākais un izplatītākais saules aizsarglīdzekļu sistēmu veids. Pie pareizas auduma izvēles, var radīt mājīguma un komforta atmosfēru mājā. Auduma žalūzijas apstrādātas ar īpašiem impregnēšanas līdzekļiem, kas padara tos stingrus, kā arī sniedz putekļu atgrūšanas un antistatiskas īpašības.
#

Максимальная ширина - 1,6м.

#

Цена за 1шт. - от 1200р.

Aprēķiniet izmaksas Aprēķiniet izmaksas
#
Nevar izdarīt izvēli ?
Atstājiet pieprasījumu, un mūsu konsultants palīdzēs jums izvēlēties žalūzijas jūsu logiem.
Pieteikums
Atsauksmes

“Красиво, качественно, приятная цена, очень быстро, большой выбор материалов. Осталась очень довольна, всем рекомендую.”

Veronika Gr
Февраль 19, 2021

“Очень довольны... Быстро... Качественно... Не дорого... Спасибо!!!”

Евгения Гаврилова
Февраль 7, 2021

“Отличный сервис- быстро, качественно, помогают советом!”

Ирина Бекиша
Июль 3, 2018

“За последние лет 8 заказывал у них разные жалюзи, и бамбуковые, и тканевые. Все хорошо работает, прекрасно смотрится! Цены и подход работников всегда на высоте! Большое спасибо!”

Dmitriy Antonoff
Февраль 10, 2017

“Ставили Плиссе. Все качественно, быстро, широкий ассортимент тканей, приятные цены”

Irina Ka
Январь 22, 2021

“Заказал жалюзи "День/Ночь". Качество безупречное, обслуживание достойное. Цены приятные. Сам доволен и всем рекомендую.”

Дмитрий Павлов
Июль 13, 2016

“Отличный выбор материала, быстрое исполнения заказа, индивидуальный подход и идеально помогли подобрать жалюзи под интерьер. Интересный вариант жалюзи день-ночь украсил нашу кухню по совету мастера. Все довольны! +приятные цены!”

Mc Sims
Мая 16, 2015

“Очень большой выбор тканей,хорошее качество,приятный мастер )))!”

Надежда Быкова
Апрель 8, 2015
#
#
#
#
#
#
#
#
Mūsu #instagram
Beidz dzīvot kā akvārijs!
Atstājiet pieprasījumu pēc kapteiņa bezmaksas apmeklējuma
Pieteikums
# #